Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Elektrický lapač na likvidáciu obtiažneho hmyzu UV svetlom a vysokonapäťovou mriežkou.

Tento typ lapača je úplne ekologický, nepoužíva pre svoju funkciu žiadne chemikálie a nepracuje na akustickom princípe, je teda vhodný na použitie v obytných aj vonkajších priestoroch, napr. v domácnostiach, reštauráciách, baroch, na záhradách a terasách, ale aj na cestách.

Hmyz je privábený UV-A žiarením a následne usmrtený výbojom na mriežke v lapači. Mriežka je navrhnutá úplne bezpečne. Je tak zaistené, aby nedošlo k nechcenému dotyku a prípadnému popáleniu osôb alebo zvierat. Lapač je možné kamkoľvek postaviť pomocou stojančeka, prípadne zavesiť na stenu, strom, trám a pod.

Lapač neobsahuje dobíjaciu batériu. Je dodávaný s USB káblom, ktorý tak musí byť neustále pripojený k adaptéru do siete, powerbance, prípadne inému zdroju na nabíjanie. Zapnutie sa vykonáva 2x dlhším stlačením tlačidla power na prednej časti panelu mriežky, na vypnutie potom postačí stlačiť tlačidlo 1x.

Materiál: plast, kov

Vstupné napätie: 5V/1A

Rozmery: 25,4 x 3 x 18 cm

Balenie obsahuje:

1x UV LED USB Elektrický lapač hmyzu
1x nabíjací USB kábel ( adaptér do siete nie je súčasťou balenia)

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť