Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Skladacia (taktiež poľná) lopatka s krompáčom je ideálna pre všetkých nadšencov prevádzkovanie outdoorových aktivít, kempingu, rybárčenia alebo napríklad hľadača pokladov.

Pôvodne nástroj pre vojakov vhodný na kopanie, núdzové sekanie, rezanie, prípadne aj sebaobranu, bude užitočným pomocníkom pri úprave terénu pod stanom, vykopaní jamy na ohnisko alebo vyslobodení auta zo snehu.

Na jednej strane ponúkne lopatka zubaté ostrie, použiteľné ako pílka, na druhej otvárač fliaš. Po sklopení listu lopatky je možné druhý koniec použiť ako kompaktný krompáč. Na konci násady je zabudovaný kompas.

Lopatka má celooceľovú konštrukciu s dvoma kĺbmi, umožňujúcimi kompletné zloženie. V zloženom stave má rozmer iba 12,5 x 12 cm.

Špecifikácia:

  • Materiál: ušľachtilá oceľ
  • Rozmery v rozloženom stave: 30 x 26,5 x 9,5 cm
  • Rozmery v zloženom stave: 12,5 x 12 cm
  • Hmotnosť: 360 gramov

Balenie obsahuje jednu skladaciu multifunkčnú lopatku.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť