Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Termoizolačný: Núdzový spací vak je vyrobený z odolného materiálu s vysokou termoizolačnou schopnosťou.

Vnútorná strieborná vrstva odráža až 90% telesného tepla, čím dokonale izoluje proti chladu, vode a drsným poveternostným podmienkam.

Zabraňuje prechladnutiu organizmu, pokiaľ Vás pri Vašom cyklo výlete alebo túre zaskočí nepriaznivé počasie.

Priestranný: Vďaka svojim rozmerom 210 x 90 cm je vrece dostatočne priestranné a dokáže plne zakryť jednu dospelú osobu.

Univerzálný: Núdzový spací vak v sebe kombinuje vlastnosti núdzovej prikrývky, prístrešku na prežitie, podložky pod spacák a nepremokavé plachty.

Reflexný: Výrazná oranžová farba je dobre viditeľná a môže byť nápomocná, aby vás v prípade najvyššej potreby rýchlo našli záchranári.

Kompaktný: V zloženom stave má vrece rozmer iba 10,5 x 7 cm. S váhou 250 gramov sa zmestí do každej tašky, batohu aj vrecka.

Materiál: polyester

Rozmer núdzového vreca: 210 x 90 cm

Rozmer balenia: 10,5 cm x 7 cm

Hmotnosť: 250 gramov

Farba: oranžová

Balenie obsahuje jedno núdzové bivakovacie vrece vr. úložného obalu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť