Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Povrch je vyrobený z vodotesného materiálu PU, taška má vodotesné zipsy, ktoré zabraňujú vode aby sa dostala dovnútra a tým trvalo poškodila Vaše veci.

Vrecko na telefón je vyrobené z jasnejšej a citlivejšej TPU tkaniny, pre dotykové displeje a preto môžete Váš telefón používať bez toho, aby ste ho z vrecka vytiahli.

Multifunkčný desgin 2v1: vďaka dodávaným popruhom, možno v prípade potreby tašku použiť ako tašku cez rameno, nastaviteľné popruhy sú vyrobené z protišmykovej kože, aby sa znížilo trenie na riadidlách a taška tak nepadala ani z riadidiel a ani z ramien.

Má veľký úložný priestor s priehradkou na zips s 3 mm penovým polstrovaním, aby zodpovedala Vašim požiadavkám a aby sa zabránilo otrasom.

Značka: Lixada

Materiál produktu: PU materiál + podšívka 210D + pena

Rozmery produktu: 24 x 21 x 10 cm

Hmotnosť produktu: 437 gramov

Balíček obsahuje jednu tašku na riadidlá bicykla + nastaviteľné popruhy.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť