Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Taška na bicykel s priehľadným vreckom na mobilný telefón je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, odolného proti poškriabaniu a opotrebovaniu.

Je vhodná pre telefóny s uhlopriečkou až 6,7" (napr. iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone SE, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 11, Samsung Galaxy S22+, Samsung Galaxy S21, Samsung Galaxy S20, Huawei Mate 40, Huawei Mate 30, Huawei P50, Huawei P40 Pre ai)

3D design s reflexnými prvkami: Taška je vyrobená z kvalitného PU karbónového texturovaného materiálu, mimoriadne odolného proti poškodeniu.

Je špeciálne prispôsobená stabilnému uloženiu mobilného telefónu. Slnečná clona účinne blokuje svetlo a zlepšuje čitateľnosť displeja.

Objem 1 liter ponúka dostatok miesta na ďalšie predmety.

Reflexné prvky na zvýšenie viditeľnosti v tme a za zlého počasia.

Dotykový displej: Priehľadné vrecko na telefón je vyrobené z najnovšieho TPU materiálu, ktorý neobmedzuje citlivosť ovládania dotykovej obrazovky.

Vodeodolnosť: Taška disponuje vodeodolnou povrchovou úpravou. V kombinácii s vodeodolným dizajnom zipsu dosahuje faktor IPX2.

Jednoduchá inštalácia: Pomocou troch suchých zipsov tašku pripevníte na rám kolesa. Dômyselné umiestnenie popruhov zamedzuje jej skĺzavaniu.

Kapacita: 1 liter

Materiál: PU tkanina + TPU

Rozmery: 22,2 x 13,2 x 8,9 cm

Hmotnosť: 210 gramov

Balenie obsahuje jednu tašku na rám bicykla.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť