Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Super reflexný dizajn, bezpečnejšia nočná jazda - predná časť tašky má reflexný pás a držiak na predné svetlo, vďaka tomu budete za jazdy v noci skvele vidieť.

Kompletne vodotesná, ľahko sa čistí - taška na bicykel je vyrobená z Oxfordskej tkaniny 600D, zvonku je potiahnutá polyuretánovou fóliou. Laminovaný vodotesný zips Vám pomôže udržať všetky Vaše veci v taške v suchu.

Hladký povrch tašky zaisťuje, že sa taška na bicykli ľahko čistí a po vyčistení na sebe nezanecháva nečistoty.

Kapacita - taška má kapacitu 4,5 litra, zmestí sa do nej telefón, peňaženka, rukavice, slnečné okuliare, fotoaparát atď. Sieťové vrecko na strane je určené na prepravu flašky na pitie a iné predmety malých rozmerov.

Multifunkčná taška 4v1 - táto taška ale nie je vhodná len na bicykel, je tiež vhodná pre skútre, kolobežky atď. Vďaka popruhu sa taška dá nosiť cez rameno aj ako batoh.

Materiál: tkanina oxford 600D, potiahnuté polyuretánovou fóliou

Rozmery produktu: 28 x 20 x 10 cm

Hmotnosť produktu: 330 gramov

Balíček obsahuje jednu tašku na riadidlá bicykla.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť