Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Pokiaľ hľadáte najvýkonnejšiu tašku na zadný nosič, táto bude určite spĺňať Vaše požiadavky, bez ohľadu na to, kam idete.

Taška Lixada je vyrobená z 600D ripstop polyester materiálu z PVC vrstvou, ktorá má vynikajúcu odolnosť proti vode. Zosilnené upevňovacie popruhy zaisťujú pevné prichytenie, vďaka tomu nepadá taška z kolesa a drží bezpečne na mieste.

S kapacitou 28 litrov môžete do tašky vložiť svoj mobilný telefón, fotoaparát, hotovosť, nástroje na opravu kolesa, náhradné oblečenie atď.

Silná reflexná lepiaca páska na zadnej strane vaku umožňuje aby ste boli vidieť aj za hustého dažďa, za tmy atď.

Dve bočné vrecká s rýchlouzávermi ponúkajú miesto pre mnoho každodenných predmetov a priestranná vnútorná priehradka má miesto na veci, ktoré boli menované vyššie.

Značka: Lixada

Materiál: Ripstop 600D polyester z PVC vrstvou

Kapacita tašky: 28 litrov

Rozmery produktu: 35 x 13 x 32 cm

Hmotnosť produktu: 890 gramov

Balíček obsahuje jednu tašku na zadný nosič kolesa.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť