Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Vďaka veľmi nízkej hmotnosti a vysokej savosti je cestovný uterák Outdoro ideálny pre šport, cyklo, turistiku, trekking a ďalšie aktivity. Pokiaľ vám záleží na každom grame, ktorý ponesiete, aj na veľkosti batožiny, je tento uterák vhodnou voľbou. Zaručuje optimálny pomer medzi úsporou miesta a komfortom.

Savý a rýchloschnúci: inovatívna štruktúra vlákna vstrebáva vlhkosť a na vzduchu rýchlo schne.

Materiál uteráka je mäkký na dotyk, flexibilný a antibakteriálny. Tieto výnimočné vlastnosti získal vďaka taveniu uhlíkových nanočastíc s polyesterom a nylonovým materiálom.

S vreckom na zips: integrované vrecko na zips je jasným plusovým bodom pre váš cyklo výlet, pobyt na pláži alebo návštevu vo fitku.

Materiál: 60% nylon, 40% bambus

Rozmer: 150 x 75 cm (veľkosť L)

Hmotnosť: 195 g

Balenie obsahuje jeden bambusový uterák.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť