Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Izotermická fólia (tiež termoizolačná fólia) je reflexná fólia, ktorá zamedzuje tepelnej strate a prechladnutiu najmä pri úrazoch, popáleninách a šokových stavoch.

Izotermická fólia sa používa najmä pri prvej pomoci, svoje uplatnenie však nájde aj vo vybavení napríklad turistov, cyklistov, horolezcov atď.

Vzhľadom na to, že je izotermická fólia vodeodolná, používa sa tiež ako ochrana pred vlhkom.

Ako sa izotermická fólia používa?

pretože udržuje teplo, teda chráni pred prechladnutím, alebo zamedzuje prepúšťaniu sálavého tepla k pacientovi (chráni pred prehriatím).

V prípade, že chceme pacienta udržať v teple, prikryjeme ho striebornou stranou fólie k telu. V prípade, že ho chceme pred teplom uchrániť, prikryjeme ho zlatou stranou fólie k telu.

Strieborná strana je totiž potiahnutá hliníkom, preto je schopná udržať až 80% telesného tepla. V prípade, že potrebujeme aby sa pacient ďalej nezahrieval, zakryjeme pacienta striebornou stranou von, tým odizolujeme teplo, ktoré by inak pacient prijímal z okolia.

Rozmery produktu: 160 x 210 cm

Hmotnosť produktu: 0,060 kg

Balíček obsahuje jednu izotermickú (termoregulačnú) fóliu.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť