Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Tieto gripy, čiže rukoväte riadidiel, sú vyrobené z vysoko kvalitnej gumy (TPR), ktorá nedráždi pokožku. Na koncoch majú skrutkovací upínací krúžok s čiernymi zátkami.

Bočná zahnutá časť rukoväte poskytuje možnosť lepšieho úchopu a zabraňuje tak náhodnému pošmyknutiu ruky.

Ergonomické rukoväte riadidiel majú v porovnaní s bežnými rukoväťami väčší povrch a ponúkajú zvýšené pohodlie pri jazde.

Anatomický tvar koriguje polohu ruky a perfektne absorbuje vibrácie, čím minimalizuje únavu rúk.

Jednoduchá inštalácia: pripevnite gripy na riadidlá, nasaďte kryt na konce riadidiel a utiahnite skrutky. Uhol rukovätí si môžete nastaviť podľa svojich jazdných preferencií.

Hodí sa na akékoľvek koleso: tieto vodotesné a nekĺzavé gripy sú vhodné pre horské bicykle, cestné bicykle, elektrobicykle, MTB, BMX a ďalšie bicykle s bežným priemerom riadidiel 22,2 mm.

Materiál: zliatina hliníka + TPR guma

Dĺžka: 140 mm

Vnútorný priemer: 22,2 mm

Hmotnosť balenia: 330 gramov

Balenie obsahuje:

  • 2x Ergonomické rukoväte na riadidlá
  • 2x Zaisťovacie skrutky
  • 2x Imbusový kľúč

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť