Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Tri svetelné režimy: Inteligentné predné LED svetlo ponúka tri svetelné režimy - inteligentný automatický režim, vysoký jas (50 luxov) a stredný jas (30 luxov). Svetlo dokáže v závislosti na okolitých podmienkach automaticky upravovať intenzitu jasu medzi 30 až 50 luxmi, aby bola zachovaná najlepšia rovnováha medzi viditeľnosťou a životnosťou batérie.

Intenzita osvetlenia: Pri jazde v tme svetlo osvetlí celú cestu až do vzdialenosti 200 metrov. Môžete si tak užiť bezpečnú jazdu aj v noci.

Nabíjanie pomocou USB a indikátor kapacity batérie: svetlo má vstavanú dobíjaciu lítiovú batériu s kapacitou 1300 mAh. Je možné ho nabíjať cez pc, pomocou adaptéra priamo zo zásuvky alebo za jazdy na bicykli pomocou powerbanky.
Kapacita batérie je indikovaná zeleným svetlom (100%, > 70% > 30%). Ak je jej úroveň nižšia ako 10%, kontrolka sa rozsvieti na červeno, aby Vám pripomenula včasné nabitie.

Predné svetlo poskytne na plné nabitie 4 - 6 hodín prevádzky (v závislosti od režimu). Zadné svetlo svieti až 4 hodiny.

Jednoduchá inštalácia a vodotesnosť IPX5: Predné aj zadné svetlo sa ľahko inštaluje aj demontuje v priebehu niekoľkých sekúnd, bez použitia náradia.
Pripevnené svetlo je veľmi stabilné a počas jazdy neskĺzava. Vďaka faktoru IPX5 ho môžete používať aj za dažďa.

Špeciálne navrhnuté žlté LED na bočnej strane svetla uľahčia vodičovi vedľa Vás, aby si Vás všimol.

Sada svetiel je certifikovaná StVZO, zodpovedá predpisom o cestnej premávke a zaisťuje dostatočnú bezpečnosť pri nočnej jazde.

Značka: Deilin

Materiál: polykarbonát

Ročné obdobia: jar, leto, jeseň, zima

Rozmery balenia: 12,7 x 12,5 x 5,1 cm

Hmotnosť: 210 g

Balenie obsahuje jedno predné a jedno zadné svetlo s pripevnením a USB nabíjací kábel.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť