Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Sada obsahuje multifunkčný kľúč 16v1 vyrobený z robustnej ocele (viď fotogaléria), tri plastové montážne lyžice na pneumatiky, záplaty a kovový pilník, to všetko v praktickej taške na upevnenie pod sedlo kolesa.

Multifunkčný kľúč ponúka 16 nástrojov v jednom kompaktnom, odolnom tele, ktoré v prípade núdze pokryjú všetky potreby na opravu kolesa (viď obrázok)

Súprava ďalej obsahuje 3 plastové montážne lyžice na pneumatiky, 6 samolepiacich záplat (každá 25 mm), 1 kovový pilník a tašku s upevnením pod sedlo.

Taška je ľahko pripevniteľná pásky na suchý zips a pojme aj ďalšie drobnosti, napr. kľúče alebo telefón

Reflexné prvky zvýšia Vašu bezpečnosť na vozovke a otvory na zadnej strane tašky slúžia na upevnenie zadného svetla, pre ešte lepšiu viditeľnosť.

Rozmery tašky: 19,3 x 11,6 x 8,7 cm

Hmotnosť: 330 g

Balenie obsahuje:

  • 1x závesnú tašku pod sedlo
  • 1x multifunkčný kľúč 16v1
  • 3x lyžica na pneumatiky
  • 6x samolepiaca záplata na pneumatiky
  • 1x kovový pilník

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť