Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Nastaviteľná kapacita: Roll-down uzatvárací systém pre komprimáciu 3l pre každodenné použitie, dá sa rozšíriť na 10l pre viacdenné výlety.

Vodotesnosť: vonkajšia časť tašky je vyrobený z ripstop nylonovej tkaniny, vnútorná časť má dvojvrstvovú TPU nylonovú vodotesnú látku v kombinácii so všetkým taška udrží všetky vaše veci v suchu a bezpečí.

Jednoduchá inštalácia aj demontáž: na inštaláciu alebo demontáž nie sú potrebné žiadne nástroje, taška má 5,1 cm široký popruh na suchý zips, ktorý zaisťuje rýchlu a stabilnú montáž pod sedlo.

Nočná bezpečnosť: taška má reflexné pásky pre lepšiu viditeľnosť a pripevňovacie body na svetlo.

Elastické lano: lano na vonkajšej časti tašky slúži na upevnenie vecí, ktorým nevadí že budú vonku, ako napríklad, pláštenka, flaška s vodou atď.

Výrobca: Lixada

Veľkosť: 40 x 11,5 x 14,5 cm

Hmotnosť: 480 gramov

Balíček obsahuje jednu tašku pod sedlo.

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť